fbpx

Koně a hříbata

Image

Precizní MIKROBY

Roztok s obsahem biologicky aktivních metabolitů - tzv. postbiotik a bakterií mléčného kvašení. 

 

Postbiotika obsažená v tomto doplňkovém krmivu jsou metabolity prospěšných střevních bakterií mléčného kvašení. Produkce těchto látek bakteriemi ve střevě je nezbytnou podmínkou pro rovnováhu a stabilizaci střevního mikrobiomu, jak při akutních tak i chronických problémech s trávením.

Doplňkové krmivo pro rychlou stabilizaci střevního mikrobiomu. 

S obsahem biologicky aktivních metabolitů bakterií mléčného kvašení.

  • velice rychlý nástup účinku při akutních i chronických problémech s trávením

  • působí na celkové zdraví

  • 100% přírodního původu

Precizní mikroby obsahují POSTBIOTIKA – bioaktivní látky probiotických bakterií, vzniklé fermentací speciální směsi bylin po dobu několika týdnů.

Obsah produktů bakteriálního metabolismu z fermentované třtinové melasy a směsi bylin přímo v produktu Precision microbes zajišťuje neuvěřitelně rychlý nástup účinku v řádu hodin, protože postbiotika regulují narušenou střevní rovnováhu okamžitě po podání přípravku.

PŘI AKUTNÍCH I CHRONICKÝCH PRŮJMECH, fekální vodě a dalších střevních obtížích podporují rychlou stabilizaci střevní mikroflóry. Vhodné i pro současné podávání s antibiotiky.

PREVENTIVNĚ pro koně náchylné na kolikové stavy, chovné klisny před a po porodu, hříbata, koně v zátěži či při jakémkoliv přechodném období. 

Přípravek je 100% přírodního původu, zcela neškodný pro rostliny, zvířata, lidi a vodní živočichy. Při manipulaci nejsou nutná žádná zvláštní bezpečnostní opatření. Jedná se o certifikovanou organickou směs aromatických látek, bylin a rostlin fermentovaných mléčnými bakteriemi. Všechny obsažené složky jsou na seznamu EFSA Qualified Presumption of Safety (QPS).

Návod k použití:

  • Kůň (500 kg): 100ml denně ve vodě nebo krmivu.
  • Pony: 75ml denně ve vodě nebo krmivu.
  • Hříbě: 50ml denně perorálně, dokud nezačne konzumovat pevné krmivo, poté podávejte ve vodě nebo krmivu.

V případě závažnějších (ať už akutních či chronických) potíží se zažíváním doporučujeme prvních 6 dní nasadit dvojnásobné dávkování. Poté pokračovat aspoň 20-28 dní.

V případě, že jste začali podávat standartní dávku a zlepšení stavu není do týdne viditelné, zdvojnásobte dávkování a poté pokračujte viz odstavec výše.

Minimální doporučená doba podávání je 20 dní.

Lze podávat dlouhodobě.

Při očekávané stresové situaci či jakékoliv změně (například podzimní přechod z pastvy na seno) doporučujeme začít podávat aspoň 3 týdny před a pokračovat ještě 2 týdny poté.

V případě že máte u svého koně podezření na výskyt vředů, rozdělte Precizní mikroby ideálně do více denních dávek a podávejte vždy s krmivem. 

Složení:

Fermentovaný roztok třtinové melasy, semena pískavice, anýzové semeno, semeno fenyklu, sušené květy, sušené listy, kořen lékořice, máta, certifikované organické přísady.

OBSAH: 1 000 ml