fbpx

Psi a kočky

Image

Precizní MIKROBY 

Roztok s obsahem živých probiotických bakterií a jejich biologicky aktivních metabolitů - tzv. postbiotik.

 

Postbiotika obsažená v tomto doplňkovém krmivu jsou metabolity prospěšných střevních bakterií mléčného kvašení. Produkce těchto látek bakteriemi ve střevě je nezbytnou podmínkou pro rovnováhu a stabilizaci střevní mikroflóry, jak při akutních tak i chronických problémech s trávením.

Obsah postbiotik přímo v roztoku Precision MICROBES zajišťuje neuvěřitelně rychlý nástup účinku. 

Užívání postbiotik je přínosné i během současného podávání léčiv s vedlejšími účinky (které negativně ovlivňují střevní mikrobiotu, tím, že usmrtí i prospěšné bakterie) např. antibiotik.  To je zásadní výhoda oproti jiným produktům s obsahem samotných probiotik. 

Přípravek Precision MICROBES vzniká pomocí fermentace vybraných bylin (pískavice, anýz, fenykl, lékořice a máta) po dobu několika týdnů. Vzniklý roztok je obohacen o živé probiotické bakterie (Enterococcus faecium), a v této výjimečné kombinaci přispívá k průběžné a dlouhodobé stabilizaci střevního mikrobiomu. To pozitivně působí na celkové zdraví pacienta.

Přípravek je 100% přírodního původu, zcela neškodný pro rostliny, zvířata, lidi a vodní živočichy. Při manipulaci nejsou nutná žádná zvláštní bezpečnostní opatření. Jedná se o certifikovanou organickou směs aromatických látek, bylin a rostlin, které jsou fermentovány mléčnými bakteriemi. Všechny obsažené složky jsou na seznamu EFSA Qualified Presumption of Safety (QPS).

Dávkování a použití:

  • 1 ml na kg živé hmotnosti, 1x denně, přidejte do krmiva.

Složení:

Třtinová melasa, semena pískavice, anýzové semeno, semeno fenyklu, kořen lékořice, máta (certifikované organické přísady).

Doplňkové látky:

Zootechnické doplňkové látky: stabilizátor střevní mikroflóry (4b1705) Enterococcus faecium NCIMB 10415, E1705 množství 1,5x10 cfu/ml.

OBSAH: 100, 300, 1000 ml